ParamKart kullanıcıların yüklediği kadar harcadığı, birçok markada harcadıkça nakit iade kazandığı tüm kart şemalarına sahip ön ödemeli karttır. Birçok önemli marka ile iş birliği içerisinde olan ParamKart, belli oranlarda nakit iadeler sunarak müşterilerinin avantajlı alışveriş yapmasını sağlıyor.

Son yıllarda en çok kullanılan geri ödeme mekanizmalarından biri olan cashback, nakit iade veren kartların kullanıcılarının yaptıkları harcamalardan belli bir oran kazanabilmeleri için büyük avantajlar sağlıyor. Cashback kartları, size bir yüzde oranında geri ödeme sağlayarak harcadığınız paradan nakit kazanma şansı sunuyor.

Cashback ya da diğer adıyla nakit iade işleminde, kart üzerinden yapılan alışverişlerdeki harcamanın bir bölümü kartınıza iade edilir. Yaptığınız harcamalardan yüksek oranlı nakit iade almak, cashback kartların en önemli avantajları arasında yer alıyor. ParamKart ile birçok markada nakit iade kazanmak çok kolay. Hemen bir hesap açarak ParamKart’ınıza dilediğiniz tutarda nakit aktarabilir ve kart limitine takılmadan özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Cashback özelliğine sahip ParamKart ile alışveriş yaptıktan sonra anlaşma oranı dahilindeki nakit iade kartınıza anında yüklenir. Türkiye’de ilklere öncülük eden Param, geniş üye işyeri ağı sayesinde hem e-ticaret hem de diğer tüm harcamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz de ParamKart sahibi olarak üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden cashback alabilir, Param kampanyalarından ve avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

ParamKart farklı dönemlerde düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarına ek fırsatlar da sunuyor. Bu avantajları takip etmek için param.com.tr üzerinden Avantajlar sayfasını inceleyebilir veya Param’ın uygulamasını indirebilirsiniz. Hemen ParamKart sahibi olup Param’ın anlaşmalı marka ve kategorilerinde yapacağınız alışverişlerle her ay sabit oranlarda anında nakit iade kazanabilirsiniz. 

-

tr_TRTurkish