“Param Anadolu Kart” ile öğrenciler avantajlı bir ön ödemeli karta sahip olurken, “ParamPOS” sayesinde Açıköğretim öğrencilerinin öğretim giderlerine taksit imkânı geldi. 

Finansal teknoloji sektörünün öncü markası Param, Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Param ile Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nin yaptığı iş birliği kapsamında öğrenciler ParamPOS hizmetiyle öğretim giderlerini taksitle ödeme imkânına kavuşuyor. ParamKart’la bütünleşerek “Param Anadolu Kart” adını alan kartlar ise birer ön ödemeli karta dönüşüyor. Öğrencilerle birlikte üniversite personelinin de kullanabileceği “Param Anadolu Kart”, kampüs içindeki avantajlarının yanında Param’ın anlaşmalı olduğu yüzden fazla marka ile yapılan alışverişlerde nakit iade ayrıcalığı da sunuyor.

Param, üniversite öğrencileri ile bağını daha da güçlendiren önemli bir iş birliğine daha imza attı. Anadolu Üniversitesi ile bir araya gelen Param, öğrencilerle birlikte üniversite personeline de fayda sağlayacak yenilikçi hizmetler hayata geçirdi.

5 milyon ön ödemeli kartla sektörün öncü markası Param; Param Kart ile meslek örgütlerinden Alışveriş Merkezlerine, büyük perakende firmalarından lojistik firmalarına kadar 100’ün üzerinde ortak markalı kart projesi ve e-cüzdan uygulaması ile farklı sektörlere finansal çözümler sunuyor. ParamPOS ile ise Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmalarının tahsilat altyapısını sağlamanın yanı sıra KOBİ’lerden, küçük esnafa, serbest meslek sahiplerinden mikro işletmelere kadar tahsilat çözümleri sunuyor.

Üniversite öğretim giderlerinde taksit imkânı

22 banka ve 9 kart markası ile entegre olarak tahsilat çözümü sunan ParamPOS, öğrencilerin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu bir uygulamanın gerçekleşmesini sağladı. Öğrenciler şimdiye kadar tek çekim olarak yaptıkları üniversite giderlerinde yeni dönemde ParamPOS ile diledikleri bankanın kredi kartını kullanarak taksit kolaylığıyla ödeyebilecek.

Bir öğrenci kimliğinden fazlası: “Param Anadolu Kart”

Üniversite öğrenci kartları uzun zamandır Param ile birer ön ödemeli karta dönüşüyor. Kullanıcıların yüklediği kadar harcadığı, birçok markada harcadıkça nakit kazandığı bir ön ödemeli kart olan ParamKart, “Param Anadolu Kart” adıyla öğrencilerin ve üniversite personelinin ön ödemeli kartı oluyor. “Param Anadolu Kart”, üniversite girişi, yemekhane gibi noktalarda kullanılabildiği gibi Mastercard özelliğiyle de her yerde harcama yapabilecekleri, banka ATM’lerinden para çekebilecekleri ön ödemeli kart haline geliyor. Öğrenciler, Param’ın anlaşmalı olduğu yüzden fazla marka ile 12 binden fazla noktada alışveriş yapıp nakit iade kazanabiliyor.

Param, kampüs içerisinde ve çevresinde hizmet veren işletmelerle yapacağı anlaşmalarla öğrencilerin nakit iade avantajından daha da çok faydalanmasını hedefliyor.

Comments are closed.